Casa De Praia - Centro - Guaratuba
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Αθλητικές δραστηριότητες Ένα γήπεδο τέννις Wind surfing Κατάδυση Ψάρεμα Κανό Πεζοπορία | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa De Praia - Centro - Guaratuba απέχει περίπου 1 χλμ. από τον Morro do Cristo και παρέχει πρόσβαση στην εσωτερική αυλή.
Αυτή η παραθεριστική κατοικία με 3 υπνοδωμάτια προσφέρει στους επισκέπτες θέα στον κήπο. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Αυτή η βίλα με 4 μπάνια διαθέτει υπαίθρια τραπεζαρία με φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Lanchonete Mare Alta, που σερβίρει μεγάλη ποικιλία γευμάτων, βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Arena motos1081 χλμ.
- Supermercado Solimar860 χλμ.
- Praca Coronel Alexandre Da Silva Mafra523 χλμ.
- Largo Nossa Senhora de Lourdes606 χλμ.
- Casa das Conchas Museum225 χλμ.
- Vapor Sao Paulo1456 χλμ.
- Igreja Universal Do Reino De Deus452 χλμ.
- ISEPE Guaratuba1028 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Joinville-Lauro Carneiro de Loyola74 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- VIP check-in/ -out
- Υπηρεσία θυρωρού
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανταλλακτήριο συναλλάγματος
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Wind surfing
- Κατάδυση
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ένα γήπεδο τέννις
- Ψάρεμα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Αίθριο
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Joinville-Lauro Carneiro de Loyola από η Casa De Praia - Centro - Guaratuba;
Η Casa De Praia - Centro - Guaratuba απέχει 75 χλμ. από το Joinville-Lauro Carneiro de Loyola. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa De Praia - Centro - Guaratuba;
Το κόστος διαμονής σε η Casa De Praia - Centro - Guaratuba αποτελεί 253$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Η Casa De Praia - Centro - Guaratuba διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa De Praia - Centro - Guaratuba θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε αυτή η βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε αυτή η βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.